AIRPORT TRANSFER

Bodrum-Milas, İzmir ve Dalaman Havalimanı’na gidiyor ya da havalimanından geliyorsanız güvenli, konforlu ve ekonomik ulaşım için bizi arayın.

Belirtmiş olduğunuz havalimanında veya adresinizde MOM Tur yetkilisi sizi bekliyor olacaktır. Aileniz, arkadaşlarınız ve kalabalık grubunuz için kişi sayınıza göre seçebileceğiniz alternatif araç seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Profesyonel sürücüler, rekabetçi fiyatlar, yüksek standartlarda transfer araçları ve kaliteli bir hizmet sizi bekliyor.

Standardı olmayan kalabalık yolculuklardan uzak; bölgesine ve işine hakim, takım elbiseli profesyonel ve güler yüzlü sürücülerimiz eşliğinde yeni, kaliteli, bakımlı ve temiz araçlarımızla size özel transfer hizmetiniz MOM Tur standartlarıyla gerçekleşecektir.

Havaalanı transfer talebiniz için +90 252 385 44 49 veya +90 542 385 44 49 telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir veya havaalanı transfer formumuzu eksiksiz doldurarak gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir.